Телефон:
Про нас

Українська Торгова Платформа

Товариство з обмеженою відповідальністю “Українська торгова платформа” (ТОВ “УТП”) засноване в листопаді 2022 року з метою забезпечення функціонування та розвитку організованих товарних ринків в Україні.

На сьогодні ТОВ “УТП” є організатором електронних біржових торгів з купівлі-продажу лісоматеріалів і пиломатеріалів.

Наразі в перспективній розробці – аукціони продажу електричної енергії, природного газу та нафтопродуктів. Подальшими планами розвитку нашої біржі передбачено також професійну діяльність на ринках капіталу та організованих товарних ринках, укладання деривативних контрактів на товарних бiржах та клірингову діяльність.

В основу професійної діяльності ТОВ «УТП» покладена торгова стратегія, яка вдосконалювалась та відшліфовувалась роками роботи на вітчизняному і міжнародних товарних ринках .

“Українська торгова платформа” створена об’єднанням досвідчених трейдерів з 20-річним досвідом, які стояли у витоків створення напряму трейдерства в Україні, працювали над лібералізацією норм та правил біржової торгівлі, підвищенням довіри між постачальниками та споживачами.

Наша філософія бізнесу

  • Ефективність: справедливі ціни для всіх учасників ринку забезпечує ефективне співвідношення попиту та пропозиції.
  • Прозорість: учасники ринку можуть приймати обґрунтовані рішення лише на підставі повноцінної і  прозорої інформації про торгівлю, що є обовʼязковою з боку біржі.
  • Справедливість: забезпечення справедливих умов для всіх учасників ринку, незалежно від їхнього розміру чи впливу.
  • Сприяння розвитку економіки: надаючи учасникам ринку доступ до нових ринків та ресурсів, біржа сприяє розвитку економіки,
  • Захист прав споживачів: забезпечуючи прозорість інформації про ціни та якість товарів, біржа допомагає захищати права споживачів.

Ми бачимо перспективу розбудови ринкових відносин в галузях, де біржа є потужною складовою, яка розкриває картину конкуренції та зміцнює відносини та довіру


Визначне в цифрах

2022
Рік заснування ТОВ «Українська Торгова Платформа». Наша філософія – людський потенціал та технологічні рішення, сприяння вільному ринку та високій конкуренції.
20 років
Нашій експертизі на ринку вже понад 20 років. Наша мета – лібералізовані прозорі біржові ринки в Україні, та їх інтеграція в європейські ринки для відкритої конкуренції з наявністю великої кількості постачальників.
151%
Зростання загальної вартості укладених договорів при реалізації лісоматеріалів та пиломатеріалів лише у січні 2024 р. порівняно з IV-м кварталом 2023 р. загалом.
17.10.23
Старт перших торгів з продажу лісоматеріалів і пиломатеріалів. Об’єм торгів з жовтня 2023 року виріс майже у 29 разів станом на 11 січня 2024 року.

Керівництво біржі

Грищенко
Ірина Сергіївна

Директор

Біржовий комітет:

Бурмака
Микола Олексійович

Голова
Дегтяр
Ігор Альбертович

Заступник голови, член біржового комітету
Петюренко
Надія Михайлівна

Член біржового комітету