Телефон:
Новини
Товарна біржа «Українська торгова платформа» повідомляє про підсумки проведення 21 червня 2024 року загальних аукціонів з продажу лісоматеріалів та деревини дров’яної лісовими господарствами Житомирської області
25.06.2024

 Товарна біржа «Українська торгова платформа» повідомляє про підсумки проведення 21 червня 2024 року загальних аукціонів з продажу лісоматеріалів та деревини дров’яної лісовими господарствами Житомирської області.

В ході проведення аукціонів було реалізовано 11,8 тис.куб.м лісоматеріалів та 13,6 тис.куб.м деревини дров’яної на загальну суму більш ніж 43 млн.грн. Вартість реалізації лісоматеріалів та деревини дров’яної в ході проведення аукціонів збільшилася на 2,21%.

В аукціонах взяли участь понад 40 компаній з різних регіонів України, що свідчить про реалізацію лісоматеріалів та деревини дров’яної на конкурентних засадах за ринковими цінами.

Більш детальна інформація щодо проведення аукціонів доступна у календарі торгів.
Отримати оперативну інформацію щодо аукціонів можна також за допомогою Telegram-каналу або Viber-каналу та за номером телефону +380(044)33-99-123.

З повагою,
Команда товарної біржі «Українська торгова платформа»