Телефон:
Новини
Товарна біржа «Українська торгова платформа» повідомляє про підсумки проведення 11 червня 2024 року загальних аукціонів з продажу лісоматеріалів та деревини дров’яної лісовими господарствами Київської області
11.06.2024

Товарна біржа «Українська торгова платформа» повідомляє про підсумки проведення 11 червня 2024 року загальних аукціонів з продажу лісоматеріалів та деревини дров’яної лісовими господарствами Київської області – Дніпровське-Тетерівське державне лісомисливське господарство та Державне підприємство «Клавдієвська лісова науково-дослідна станція».

В ході проведення аукціонів було реалізовано 12,3 тис.куб.м лісоматеріалів та 8,7 тис.куб.м деревини дров’яної на загальну суму майже 35 млн грн. Вартість реалізації лісоматеріалів та деревини дров’яної в ході проведення аукціонів збільшилася на 0,74 %.

В аукціонах взяли участь 13 компаній з різних регіонів України, що свідчить про реалізацію лісоматеріалів та деревини дров’яної на конкурентних засадах за ринковими цінами.

Повідомляємо, що 21 червня 2024 року Товарна біржа «Українська торгова платформа» планує проведення загальних аукціонів з продажу лісоматеріалів та деревини дров’яної лісовими агро-господарствами Житомирської області.

Більш детальна інформація щодо проведення аукціонів доступна у календарі торгів.
Отримати оперативну інформацію щодо аукціонів можна також за допомогою Telegram-каналу або Viber-каналу та за номером телефону +380(044)33-99-123.

З повагою,
Команда товарної біржі «Українська торгова платформа»