Телефон:
Новини
ТОВ «Українська Торгова Платформа» отримала ліцензії товарної біржі та на клірингову діяльність
13.10.2023

Прес-реліз. 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 10 серпня 2023 року видала ліцензії ТОВ «Українська торгова платформа» (УТП) на провадження професійної діяльності на організованих товарних ринках – діяльності з організації торгівлі продукцією на товарних біржах та на провадження професійної діяльності на ринках капіталу – клірингової діяльності: клірингової діяльності з визначення зобов’язань.

Про це повідомив регулятор НКЦПФР на офіційному сайті за підсумками засідання, та внісши «УТП» до реєстру професійних учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків.

На «Українська торгова платформа» планується проводити торги по секціях «Лісоматеріали та пиломатеріали», «Природний газ», «Нафтопродукти», в майбутньому «Електрична енергія».

Перший аукціон з продажу лісоматеріалів відбудеться 17 жовтня 2023 року.

Для того, щоб стати учасником біржових торгів необхідно ознайомитись з правилами торгів та пройти акредитацію https://utplatforma.com/lisomaterialy-i-pylomaterialy/

Для отримання додаткової інформації скористайтесь тел. +38 (044) 33-99-123

Також можна надіслати електронний лист на e-mail:  [email protected]

Коментуючи рішення про запуск нового торгового майданчику в Україні Роман Сторожев, засновник «Українська торгова платформа» повідомив: «В Україні, де процес лібералізації ринку газу все ще продовжується, в учасників існує запит на вдосконалення правил біржової торгівлі, розширення та запуск конкурентних продуктів. Біржова торгівля – це перш за все відповідальність перед ринком та споживачами за прозорі та конкурентні умови формування індикативу ціни. Вільний та прозорий ринок сформує лише висока конкуренція, тому торгова стратегія «УТП» – це перш за все лібералізація норм та правил біржової торгівлі, підвищенні довіри між постачальниками та споживачами, розвиток ліквідності біржових майданчиків».